Hakkımızda

Aydın Lastik
Lassa, Bridgestone, Dayton bayilisi olarak iş hayatına başladı.

Yüksek Tecrübe

Firmamız 1980 yılında kurulmuştur. Brisa A.Ş.nin LASSA ve BRIDGESTONE bayiliğini 40 yılı aşkın süredir devam ettirmektedir. 40 yıllık deneyim ile müşterilerimize; kaliteli ürünleri , kaliteli hizmet anlayışı ile sunmaktayız.

Aydın Lastik olarak Brisa A.Ş. nin ürünleri olan , LASSA, BRIDGESTONE, DAYTON ve KINESIS lastiklerinin bayilği yanında, yine BRİSA A.Ş. nin ürünü olan OTOPRATİK AKÜ, YUASA AKÜ bayiliği de bulunmaktadır. Ayrıca BANDAG kaplama ürünü ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bu ürünlerin yanında tamamlayıcı olarak JANTAŞ jant bayiliği de yapmaktayız. Tüm marka ürün gruplarının satışının yanında servis hizmeti de sunulmaktadır.
Firmamızda bulunan lastik oteli ile müşterilerimize 20 yıldır, saklama hizmeti vermekteyiz.

Uzman Servis

Aydın Lastik Ostim/Ankara’da yerinde kurumsal ve münferit müşterilere yüksek kalite standartlarıyla donatılmış makine teçhizatları uzman servis elemanları ve yetkin satış kadrosu ile hizmet vermektedir.

Filo müşterilerimizin kullanmakta olduğu, iş makinası, kamyon ve otobüs lastiklerinin satış sonrası hizmeti olarak, Profleet hizmeti vermekteyiz. Bu hizmet ile filo müşterilerimizin lastik yönetimine de katkıda bulunuyoruz. Filo müşterilerimizin lastik kullanımını daha verimli hale getirmek gayesi ile şantiye saha çalışmaları yapılmakta ve ömrü dolan lastiklerin tekrar kullanılması amacıyla kaplama hizmeti verilmektedir.

Yüksek Kalite

Aydın Lastik bu sektörün ihtiyaçlarını analiz ederek uygulamaya koyduğu müşteri ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik hizmet anlayışı ile fark yaratmış ve lastikte hizmetin önemli olduğu bilincini sektöre yerleştirmiştir.

Yüksek kalite anlayışı ve ticari yaklaşımlarındaki pozitif tutum nedeniyle diğer illerden ve ilçelerden gelen talepleri değerlendiren Aydın Lastik müşteri memnuniyeti konusunda sektörde öncü olmayı hedeflemiştir.

Gelişen Müşteri İhtiyaçları

Aydın Lastik gelişen müşteri ihtiyaçlarını dikkate alarak otomobil, yüksek performans, kamyonet, kamyon ve zirai makinaların lastik talebi konusunda oluşan ihtiyaçları gidermek amacı ile yetkin personel ve ileri teknolojiye sahip ekipman ile faaliyetlerine devam etmektedir.

  • Üretim Miktarında Artış 34% 34%
  • Müşteri Memnuniyeti 99% 99%

Misyonumuz

Gelişmiş ürünlerin sunduğu yenilikleri yüksek standartlara sahip kaliteli ürünler ile tüm müşterilerimizin hayat boyu en güvendiği firma ve satış sonrası faaliyet göstererek yüksek sorumluluk bilincimizi korumak ve bu konularda sektörde ve toplumda örnek model olmaktır.

Vizyonumuz

Gururlu geçmişimizde oluşturduğumuz değerlerimizi koruyup yeni yüzyılın rekabet ortamında da en iyi hizmeti vermek,tecrübeleri ve çalışkanlıklarıyla gurur duyduğumuz değerli çalışanlarımız ile birlikte bulunduğumuz firmamızda en güvenilen ve en iyi hizmet veren lider kurum olmasıdır.

Aydın Lastik firmasında tüm motorlu motorsuz araca uygun jant ve lastik satışı, sökme ve takma, rot ve balans , nitrojen hava, lastik oteli ve her türlü çözüme yönelik yetişmiş servis ve satış kadrosuyla lastik sektöründe müşteri memnuniyeti odaklı çalışmasına devam etmektedir.

7/24 kesintisiz ve yerinde hizmet sunan mobil aracı ile alınan lastiklerin müşterinin istediği yerde ve zamanda montajını sağlayan yeni hizmet anlayışıyla sektöre ve müşterilerine farklılık kazandırmıştır. Yeni Showroom açılımları ve servisleri, referansları ile satış ağını daha fazla noktaya yayabilmek içinde çalışmalarını sürdürmektedir.

Sizi Arayalım

BİLGİ AL